TWOJE BIURO NA GODZINY W WARSZAWIE

Zdarza się, że spotkanie z kontrahentami lub współpracownikami musi odbyć się poza siedzibą firmy, w innym mieście. Kiedy wymaga ono jednocześnie odpowiedniej oprawy, np. użycia sprzętów biurowych, rodzi to potrzebę wynajęcia odpowiedniego miejsca, w którym można zorganizować wszystko profesjonalnie, w najlepszy z możliwych sposobów. W takiej sytuacji doskonale sprawdzą się biura na godziny. Warszawa i wiele innych miast oferują skorzystanie z bogatej oferty firm posiadających tego typu usługi. Jedną z nich jest Cube Centre.

Gdy chcesz wynająć biuro na godziny, Warszawa to najlepsze rozwiązanie. Pomieszczenia biurowe oferowane przez Cube Centre mieszczą się w centrum miasta, a dokładnie w biurowcu znajdującym się przy ul. Pięknej 24/26A. Warszawa i Cube Centre to najlepsze biura na godziny – świetne miejsce do pracy poza siedzibą własnej firmy i na spotkanie z Państwa kontrahentami.

Nasze biura na godziny są klimatyzowane, posiadają nieograniczony dostęp do internetu oraz zostały wyposażone w nowoczesne urządzenia biurowe, a nasi pracownicy zapewniają fachową obsługą.

Wynajmujemy biura i gabinety w przystępnych cenach. Ponadto istnieje możliwość obsługi spotkań lub szkoleń w zakresie drukowania, kopiowania i skanowania dokumentów, a także w postaci serwowania kawy i herbaty oraz zorganizowania cateringu.

Na życzenie biura mogą być wyposażone w telewizor LCD, projektor multimedialny, flipchart oraz nagłośnienie zgodnie z charakterem organizowanego spotkania.

Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas ofertami wirtualnego biura i wynajmu pomieszczeń biurowych na godziny – poniżej znajduje się dokładny cennik świadczonych przez nas usług w tym zakresie.

BIURA/GABINETY „NA GODZINY”

Godzina *„Dniówka”(8h)*
35,00 zł*199,00 zł

*kwoty obowiązują w dniach roboczych w godz. 8:00-20:00 (w pozostałych godzinach oraz w weekendy do podanych kwot należy doliczyć 50% ich pierwotnej wartości). W cenie: projektor multimedialny, flipchart, obsługa sekretarska.

**możliwość zorganizowania serwisu (kawa, herbata, ciasteczka) w kwocie 5zł netto/os. (jedno podanie)

Liczba godzinKwota
20499,00
40849,00
801 479,00
1202 059,00
1602 529,00
Biura / Gabinety - „jednorazowe” pakiety godzinowe:*
(godziny z poniższego pakietu można wykorzystać w okresie do 3 miesięcy od zakupu)
UsługaKwota
Drukowanie / Kopiowanie / Skanowanie (1 str. A4) 1,00
Wykonanie i przesłanie skanu korespondencji (1 str. A4)1,00
Przesłanie korespondencji pocztą tradycyjną (1 szt. A4)5,00 zł + koszt opłaty pocztowe
Przesłanie korespondencji kurierem (1 szt.)5,00 zł + koszt opłaty pocztowe
Kawa / Herbata ( filiżanka)(1 osoba)5,00
Woda ( gazowana / niegazowana-butelka 0,5 l) (1 szt.)5,00
Serwis konferencyjny (herbata – termos + kawa – termos + talerz ciastek) (1 szt.)15,00 zł/osoba
Miejsce parkingowe: do 15 min (w celu usprawnienia odebrania korespondencji lub załatwienia sprawy z Cube Centre)bezpłatnie
Miejsce parkingowe: (zalecana wcześniejsza rezerwacja):
(w pozostałych celach związanych z korzystaniem z usług cube Centre)
5,00 zł/H
DOSTOSOWANE GODZINY

Nasze biuro w centrum posiada w pełni wyposażone i funkcjonalne sale konferencyjne oraz gabinety, z których możesz korzystać od poniedziałku do piątku, również późnymi popołudniami – dostosowalismy godziny pracy biura do elastycznego grafiku naszych klientów pracujemy od godz. 8:00 do 20:00.

PROFESJONALNA OBSŁUGA

Gwarantujemy profesjonalną obsługę sekretarską, nasz zespół pomoże na każdym kroku i doradzi przy organizacji spotkań, szkoleń, bądź konferencji dla Twoich klientów.

DOGODNA LOKALIZACJA

Dogodna lokalizacja przy Placu Konstyctucji pozwoli na szybki dojazd komunikacją miejską. Na czas spotkań możemy również zarezerwować dla Ciebie miejsce parkingowe położone na zamkniętym placu otaczającym budynek przy ul. Pięknej 24/26A.

Zasady dokonywania rezerwacji gabinetów oraz sal konferencyjnych:

- Bezpłatne odwołanie rezerwacji - możliwe do 24h przed terminem rezerwacji
- Odwołanie później niż na 24h przed - płatność 50% wartości rezerwacji
- Brak odwołania rezerwacji i nie pojawienie się w danym terminie - płatność 100% wartości
- Płatność za rezerwację liczona jest w odniesieniu do godziny, na którą została ona dokonana (np. rezerwacja jest na godzinę 8:00, jednak jeżeli pojawili się Państwo o 8:30, liczona jest godzina pierwotnie dokonanej rezerwacji tj. od 8:00) - Rozliczenia obejmują każde rozpoczęte 0,5h rezerwacji